fbpx

Prekonaj sa

Uži si jar na horách

Vytiahni svoje turistické topánky a priprav sa na jarné dobrodružstvo! Čaká ťa turistická výzva. Zdolaj vybrané vrcholy a získaj krásnu medailu. Počet miest je obmedzený!

Príjmi výzvu

ČakAJÚ ťa 4 vrchOLY

#1 Predné Solisko
Vysoké Tatry - 2117 m
#2 Stoh
Malá Fatra - 1607 m
#3 Poludnica
Nizke Tatry - 1548 m
#4 Vtáčnik
Vtáčnik - 1346 m
0

VOĽNÝCH MIEST!

Čo je potrebné urobiť

alebo ako to celé prebieha

#4 Po splnení všetkých podmienok

Získaš krásnu medailu!

CHCEŠ MEDAILU ZDARMA?

Zdolávaj vrcholy celý rok!

Pre skutočných milovníkov hôr sme pripravili niečo naozaj špeciálne. Jarná výzva je len začiatkom nového dobrodružstva. Ak máš chuť na pravú výzvu, zapoj sa do celoročnej výzvy a preži jedinečné chvíle v horskom prostredí počas všetkých štyroch ročných období. Čaká na teba 16 vrcholov a získanie 4 nádherných medailí v jednej sérii. A aby sme ťa ešte viac motivovali, pri zapojení sa do celoročnej výzvy ti ponúkame získať štvrtú medailu úplne zadarmo. Neváhaj a spoznaj krásu hôr v každom ročnom období!

#1 Jarná výzva
4 vrcholy apríl - jún
#2 letná výzva
4 vrcholy júl - september
#3 jesenná výzva
4 vrcholy október - december
#4 zimná výzva
4 vrcholy január - marec

* medaily a jednotlivé vrcholy budeme odhaľovať priebežne počas roka

ZAPOJENÍM SA POMÁHAŠ PRÍRODE

V rámci projektu „Srdce na horách“ chceme ukázať, že láska k prírode a aktívny životný štýl môžu ísť ruka v ruke s praktickými krokmi na ochranu našej planéty. Záleží nám na našom životnom prostredí a preto sme sa rozhodli, že za každú úspešne zdolanú výzvu prispejeme finančné prostriedky na zasadenie nových stromov a zároveň podporíme projekty zamerané na odstraňovanie plastov z oceánov.

Táto iniciatíva nevyžaduje od teba žiadne špeciálne úsilie navyše. Jednoducho zdolaj vrcholy a uži si prírodu. Každým tvojim krokom tak prispeješ k lepšiemu a zdravšiemu životnému prostrediu.

Je to unikátna príležitosť, ako môžeš spojiť lásku k horám s konkrétnym prínosom pre našu Zem. Buď aj ty súčasťou tejto pozitívnej zmeny!

SRDCE NA HORÁCH © #srdcenahorach 2024.
Všetky práva vyhradené.

Zdroje obrázkov: wikimedia.org, kamnavylet.sk
Obchodné podmienky I Ochrana osobných údajov